Chcielibyśmy dotrzeć z naszymi przygodami do wszystkich, ale jest to dla nas fizycznie niemożliwe. Te przygody są umiejscowione w realnym świecie, więc stworzenie scenariusza wymaga dostępu do miejsc, w których się on rozgrywa. I tu właśnie wkraczasz Ty, Opiekun Scenariusza, cały na biało 🙂


Kogo szukamy?

Szukamy osób pasjonujących się aktywnością, ruchem, lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu. Do tego chcemy zachęcać wszystkich, to jest naszą misją, dlatego idealnie będzie, jeżeli będziesz współdzielić naszą pasję. Dodatkowo szukamy osób kreatywnych, dobrze posługujących się słowem pisanym, lubiących przygody, zagadki. Być może lubisz chodzić do Escape Room’ów? Doskonale, czytaj dalej 🙂


Kim jest Opiekun Scenariusza i jaka jest jego rola?

Opiekun scenariusza tworzy lub współtworzy scenariusze dla Łowców Tajemnic umiejscowione w swojej okolicy. Możesz pisać własne historie, lub poprosić nas o pomoc. Gdy już będą gotowe, jesteś osobą odpowiedzialną za ich utrzymanie (co przy dobrze zrobionym scenariuszu wymaga bardzo mało czasu). Oczywiście w zamian za pomoc oferujemy nie tylko satysfakcję, ale także udział z zyskach ze sprzedaży Twoich scenariuszy.


Jak zarabia opiekun scenariusza?

Jako wynagrodzenie dla Opiekunów gwarantujemy 30% cena każdego sprzedanego scenariusza, który jest pod Twoją opieką, na zawsze! 
Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas przez formularz kontaktowy, podaj swój numer telefonu, porozmawiajmy.Mamy nadzieję, że dołączysz do nas i pomożesz nam zmieniać świat!


Pozdrawiamy, Ekipa Łowców Tajemnic